שלח את פנייתך עכשיו וקבל מאיתנו הצעת מחיר חינם
בפנייתך התייחס לאורך ההקלטה, איכותה (רעשי רקע), מספר הדוברים, נושא ההרצאה והמועד המבוקש לקבלת התמליל.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
      תמלול הרצאות
הרצאה היא דבר מרתק. אנשים רבים המתעניינים בתחום מסוים מתקבצים אל מקום אחד. מולם עומד מרצה, מקצוען בתחומו, ומעשיר להם את הידע. ככל שהמרצה נחשב בקיא יותר בתחומו כך המידע שיינתן בהרצאה יהיה רב יותר ומרתק יותר.
 
מגבלת הזיכרון שלנו ובעיית השכחה
למרבה הצער, המוח שלנו אינו מסוגל לזכור כל פרט וכל פיסת מידע שנשמעה בהרצאה, אף על פי שהמידע מעניין אותנו וחשוב לנו. מספר ימים אחרי שמיעת ההרצאה רוב האנשים יזכרו את רובה, אך לא את כולה. לאחר מספר שבועות, מעטים יהיו האנשים שיזכרו את הפרטים שנשמעו, ורוב האנשים יזכרו את הנושא המרכזי בלבד. כעבור מספר חודשים יישאר בזיכרון ובמודעות שלנו חלק קטן מאד מההרצאה, אם בכלל.
 
איך מתגברים על הבעיה?
מה עושים? אנו באים להרצאה כדי לקבל מידע ולדעת איך להשתמש בו בצורה מושכלת. המידע אמור לתרום לנו, אולם אנו כנראה נשכח אותו בעתיד הקרוב. כיצד נתגבר על בעיית השכחה? איך נשמר את הנאמר בהרצאה?
 
תמלול הרצאה כפיתרון האולטימטיבי
האופציה הטובה ביותר היא תמלול ההרצאה. לאחר שהקלטתם את ההרצאה או צילמתם אותה, הדבר הטוב ביותר הוא להעביר את ההקלטה או את הצילום למתמלל מקצועי, אשר יוכל להעביר את המלל הנשמע בהרצאה למסמך כתוב. כך ההרצאה תימצא על המחשב האישי, ואף תוכלו להדפיסה ולעיין בה תמיד. בכל עת יהיה באפשרותכם  לגשת לתמליל ההרצאה, לעיין בו ולמצוא את מבוקשכם. הדבר יחסוך לכם זמן רב והחומר המבוקש תמיד יהיה בהישג ידכם! בכל זמן שתרצו תוכלו לעיין בההרצאה בצורה קלה ומהירה!
 
מי משתמש בשירותי תמלול הרצאות?
הרבה מאד אנשים! אנשים פרטיים רבים שמתעניינים בנושא מסוים מבקשים תמלול של ההרצאות המוקלטות ששמעו. גם חוקרים וסטודנטים רבים משתמשים בשירותי תמלול. לקראת מבחני סוף סימסטר יש קושי רב להקיף את כל החומר הנלמד. ברם, כאשר הרצאה מתומללת היא נגישה מאד, ומאד פשוט להגיע אל המסרים המרכזיים ולהתרכז בעיקר. בנוסף, מרצים רבים נעזרים בשירותי תמלול עבור ההרצאות שלהם. לא רק באקדמיה משתמשים בתמלול הרצאות אלא גם בכנסים, ימי עיון מקצועיים, שיעורים שונים, חוגי בית, אירועים ועוד.


תמלול מהווה פיתרון אידאלי לא רק להרצאות אלא גם להקלטות רבות אחרות: ראיונות, האזנות סתר, קבצי וידאו, שיחות מוקלטות, דיונים, ישיבות ועוד. תמיד אפשר לתמלל ולאחר מכן לעיין בדברים החשובים שנאמרו והוקלטו. 
 
 אנו נתמלל בשבילך באופן מדויק, בזריזות ובמחיר נוח.   
  
תמלול הרצאות | שקלוט הרצאות | תמלול הרצאה | שקלוט הרצאה | תמלול לסטודנטים | שקלוט לסטודנטים | תמלול אקדמי | שקלוט אקדמי |
טואול - בניית אתרים