תמלול ראיונות

שלח את פנייתך עכשיו וקבל מאיתנו הצעת מחיר חינם


בפנייתך אנא התייחס לאורך ההקלטה, איכותה (רעשי רקע), מספר הדוברים, הנושא הכללי בראיון והמועד המבוקש לקבלת התמליל.
 

 מהם ראיונות עומק? מתי נשתמש בהם?

ראיונות עומק נפוצים ביותר באקדמיה ככלי שמטרתו לחקור ולהתעמק בעולם תוכן מסוים, להסיק מסקנות על הקיים ולמצוא דרכים לשפר את העתיד. ראיונות העומק מהווים בסיס נרחב ליכולות המחקר האיכותני, לאיכותו ולמעלותיו. חוקרים מבצעים ראיונות עם גורמים שונים כחלק מעבודות סמינריון, עבודות תיזה ודוקטורט. החוקר, שהוא בד"כ גם המראיין, נדרש לבצע לימוד מקדים של יסודות הנושא הרלוונטי, הכנה של ראשי פרקים ושאלות יסוד.

 

אופן ההקלטה של ראיונות עומק

את הראיונות מקליט החוקר באמצעות מכשיר הקלטה. קיימת חשיבות רבה לכך שההקלטה תיערך במקום אטום לרעשים ובמכשיר הקלטה איכותי. ככל שיהיו פחות רעשי רקע, בהירות הדיבור תהיה גבוהה וההקלטה תהיה איכותית יותר - כך התמליל יוכל להיות מדויק יותר.
 

תמלול ראיונות עומק ככלי עזר מהותי בעיבוד הנתונים

לאחר ביצוע הראיונות עצמם מגיע השלב של עיבוד החומר והסקת המסקנות מתוך הראיונות. יש צורך לברור את המוץ מהתבן, להסב את תשומת הלב לדברים העיקריים ולסכם את העיקר מכל ראיון. כל עוד הראיונות נשארים כקבצים מוקלטים נצטרך להאזין להם שוב ושוב כדי להצליח להפיק מהם תועלת. לעומת זאת, כאשר הראיונות מתומללים ונמצאים לנגד עינינו המלאכה תהיה הרבה יותר פשוטה, מהירה ומדויקת! כך נגיע למצב אופטימלי של הפקת הדברים החשובים מהראיונות שלנו, ומשימתנו תבוצע בצורה המיטבית ביותר.
 

מדוע כדאי להעדיף תמלול ראיונות מקצועי?

רבים מהחוקרים והסטודנטים המנסים לתמלל או לשקלט את הראיונות בעצמם מגלים שתמלול ראיונות הוא מלאכה כלל לא פשוטה ושיש צורך בהרבה מאד נסיון בכדי להצליח לתמלל ראיונות באופן מדויק ובזמן סביר. בעוד שהמראיין והמרואיין מדברים בקצב דיבור רגיל, הסטודנט מנסה להקליד את דבריהם, ולכך יש צורך בהקלדה מהירה מאד ומיומנות גבוהה. סטודנטים וחוקרים רבים מבינים כי תמלול ראיונות מקצועי יחסוך להם זמן יקר שאותו יוכלו לנצל לדברים חשובים יותר.
 

פנה אלינו לתמלול הראיון שלך! 

אנו מתמללים ראיונות עבור חוקרים וסטודנטים רבים ומבצעים שקלוט של ראיונות באופן מדויק, בזריזות ובמחירים נוחים. כך אתה יוצא נשכר, מצליח להפיק מהראיון את המירב ומכין עבודה מוצלחת הרבה יותר! 


                            

 
בהצלחה!
 
אלון שירותי תמלול
 
 
 
תמלול ראיונות | שקלוט ראיונות | תמלול ראיון | תמלול לסטודנטים | תמלול אקדמי | שקלוט אקדמי | שקלוט ראיון |
logo בניית אתרים